۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/07/19 جلسه كميسيون تنظيم بازار برگزار شد.
جلسه كميسيون تنظيم بازار برگزار شد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، كه در جلسه كميسيون تنظيم بازار استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: در جلسه اي كه با حضور متوليان حوزه فرهنگي استان برگزار شد ، مقرر گرديد در زمينه خريد به اندازه از سوي مصرف كنندگان اقدامات مناسب فرهنگي و اطلاع رساني صورت گيرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، مشير الحق عابدي، با بيان اينكه اين اقدامات در سطح شهرستان هاي استان نيز علاوه بر مركز استان به انجام خواهد رسيد، افزود: مقرر گرديد فرمانداران در خصوص استفاده از تريبون نماز جمعه در راستاي تبيين سياست هاي اقتصادي دولت و نيز تشريح اين امر مهم اقدامات لازم را صورت دهند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، با بيان اينكه هيچ گونه مشكلي در تامين كالاي اساسي و مصرفي مردم وجود ندارد، افزود: انشاا... تلاش خواهيم كرد تا با همكاري مردم عزيز و نيز تلاش ، همكاري و همراهي مسئولين و متوليان امر در حوزه هاي مختلف از اين شرايط عبور كنيم و نقشه هاي شوم دشمنان در خارج و نيز فريب خوردگان در داخل را نيز نقش بر آب نماييم.
عابدي، به تامين لاستيك مورد نياز رانندگان وسائط نقليه سنگين در استان از سوي دستگاه هاي متولي اشاره كرد و افزود: مقرر شد تسهيلات قرض الحسنه براي آن دسته از رانندگاني كه در راستاي تامين نياز مردم در چند روز گذشته و كمك به افزايش ترددها تلاش و همكاري لازم را داشته اند به قيد فوريت پرداخت گردد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان نوبي، با بيان اينكه مشكلي در خصوص تامين و حمل و نقل نهاده هاي دامي و خوراك دام و طيور در استان وجود ندارد، افزود: مطابق با گزارش دستگاه هاي ذي ربط در خصوص ذخيره سازي سوخت مورد نياز استان نيز هيچگونه مشكلي در استان وجود ندارد.
عابدي ، ضمن تقدير از دستگاه هاي امنيتي و اطلاعاتي و نيز دستگاه هاي تخصصي در حوزه اقتصادي، گفت: از تلاش ، همراهي و همكاري بسيار خوب دستگاه هاي قضايي استان نيز در برخورد با محتكرين و متخلفين اقتصادي در استان نيز تقدير و تشكر مي گردد.
تعداد بازدید: 1903
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal