۱۴۰۱ جمعه ۱۱ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/06/23 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خبر داد :
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خبر داد :

 
 
 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی از آغاز مهلت ثبت نام هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، حسینی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: آگهی هشتمین آزمون فراگیر دستگاه‌ های اجرایی از روز پنج شنبه 1399/6/20 منتشر شده و متقاضیان 10 روز مهلت دارند، فرم های مربوطه را برای ثبت نام و شرکت در آزمون، تکمیل نمایند.
وی با تأکید بر این که ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، گفت: ثبت نام تا تاریخ پنج شنبه 1399/06/29 انجام می شود و بر اساس اطلاعیه های ابلاغی به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
معاون استاندار متذکر شد: 509 نفر از پذیرفته شدگان در آزمون، پس از طی ‌کردن مراحل بعدی، به دستگاه ‌های اجرایی استان ورود خواهند کرد.
حسینی با اشاره به این که سازمان سنجش آموزش کشور مجری آزمون می باشد، اظهار داشت: آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در تاریخ 1399/8/9 برگزار خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که با توجه به سیاست های کلی نظام مبنی بر کوچک سازی دولت و ایجاد دولت چابک، در ده سال گذشته مجوز استخدامی قابل ملاحظه ای در استان نبوده، یادآور شد: علیرغم شرایط سخت و محدودیت های موجود، دولت در زمینه تعیین ظرفیت تأمین نیروی انسانی دستگاه های اجرایی، نگاه ویژه ای به استان خراسان جنوبی داشته است.
به گفته وی، با عنایت به پیگیری های شخص استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی، مجوزهای لازم برای جذب و استخدام 509 نفر در دستگاه های اجرایی استان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شده است.
معاون استاندار با بیان این که این نیروها در راستای اجرای ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری جذب می شوند، گفت: اعلام نیاز دستگاه ها به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، براساس چارت سازمانی مصوب، تعداد نیروی انسانی رسمی، پیمانی و قراردادی کارمشخص و کار معین و به تناسب پست های سازمانی بلاتصدی از سوی ستاد مرکزی وزارت خانه ها اعلام شده است.
وی با تأکید بر این مطلب که قبولی در آزمون کتبی، به معنی استخدام رسمی در دستگاه‌ها نیست، اظهار داشت: بعد از قبولی در آزمون، مرحله گزینش است که در این مرحله، صلاحیت پذیرفته شدگان بررسی می شود.
معاون استاندار تصریح نمود: هم استانی های عزیز جویای شغل که شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آگهی استخدامی منتشر شده را دارند، از فرصت بوجود آمده استفاده کنند و با آمادگی کامل به منظور بهره مندی از حداکثر سهمیه های استخدامی در نظر گرفته شده در آزمون شرکت نمایند.
حسینی ادامه داد: براساس قوانین و مقررات حاکم بر نظام اداری کشور، سهمیه های پیش بینی شده در آزمون مذکور شامل سهمیه ایثارگران، سهمیه معلولین و سهمیه آزاد می باشد.
شایان ذکر است: هم استانی های عزیز می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی سازمان سنجش www.sanjesh.org ضمن مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی، با اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
کارت شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر از روز سه شنبه 1399/08/06 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و آزمون روز جمعه 1399/08/09 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان ها برگزار خواهد شد؛ ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان نیز شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود.
تعداد بازدید: 1368
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal