۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/01/27 جلسه هماهنگي برگزاري نمايشگاه و همايش فناوري اطلاعات و ارتباطات استان خراسان جنوبي  در افغانستان
جلسه هماهنگي برگزاري نمايشگاه و همايش فناوري اطلاعات و ارتباطات استان خراسان جنوبي در افغانستان

جلسه هماهنگي برگزاري نمايشگاه و همايش فناوري اطلاعات و ارتباطات توسط استان در افغانستان در عصر روز دوشنبه مورخ 1397/01/27 در محل دفتر مديركل هماهنگي امور اقتصادي برگزار گرديد.

در اين جلسه دلگير مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، اظهار داشت اين نمايشگاه و همايش با حضور شركت ها و سازمان هاي فعال در حوزه فاوا از استان هاي خراسان شمالي، سيستان و بلوچستان و يزد و با محوريت استان خراسان جنوبي در نيمه اول سال جاري در ولايت هرات و يا كابل برگزار مي شود.

عليپور معاون نمايندگي وزارت امور خارجه در شمال و شرق كشور نيز اظهار داشت؛ پس از تعيين ومعرفي مجري نمايشگاه و اخذ مجوزهاي لازم از سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت ايران، مجري نمايشگاه و مجوز برگزاري نمايشگاه به نمايندگي اعلام تا هماهنگي و پيگيري لازم از طريق وزارت امورخارجه و سفارت ايران در كابل يا كنسولگري ايران در هرات صورت پذيرد.

در ادامه موهبتي، مديركل دفتر هماهنگي امور اقتصادي با اشاره به اهميت برگزاري اين نمايشگاه، افزود؛ لازم است مجري قوي و توانمند جهت برگزاري نمايشگاه انتخاب شود تا اثرات مثبت ومناسب در توسعه روابط همكاري هاي اقتصادي ايران و افغانستان داشته باشد.

در اين جلسه مقرر شد، اداره كل ارتباطات وفناوري اطلاعات استان با هماهنگي و همكاري سازمان صنعت، معدن و تجارت نسبت به تعيين مجري نمايشگاه، اخذ مجوز و معرفي آن به نمايندگي وزارت امور خارجه در شمال و شرق اقدام نمايند.
 
 
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal