۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/08/26 چهاردهمين جلسه كميسيون تنظيم بازار استان
چهاردهمين جلسه كميسيون تنظيم بازار استان

روز پنجشنبه مورخ1397/08/24 چهاردهمين جلسه كميسيون تنظيم بازار استان در سال 97 به رياست دكتر عابدي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع و با حضور اعضاء كميسيون برگزار شد.

دراين جلسه معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع اعلام نمود: با اقداماتي كه از سوي دستگاه هاي متولي به انجام رسيده خوشبختانه شاهد ثبات در بازار هستيم ؛ اين در حاليست كه متوليان امر بايد تلاش كنند تا دست دلالان و واسطه گران در زمينه تامين كالاي اساسي مورد نياز مردم قطع گردد.

دكتر عابدي ، با بيان اينكه در حال حاضر هيچ مشكلي در تامين كالاي اساسي و مايحتاج عمومي مردم وجود ندارد، افزود: كماكان در خصوص تنظيم قيمت ها و نظارت بر آنها دقت نظر بيشتري از سوي متوليان امر صورت گيرد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، به توزيع گوشت قرمز گرم وارداتي به استان اشاره كرد و ادامه داد: محموله گوشت قرمز گرم وارداتي در آينده اي نزديك به استان وارد خواهد شد؛ از اين رو مسئولين امر بايد در خصوص نحوه توزيع و اينكه به دست مصرف كننده واقعي برسد نيز بايد نظارت كافي و وافي را داشته باشند.
دكتر مشير الحق عابدي ، با بيان اينكه تامين ميوه شب عيد مردم به عهده كميته تخصصي ذيل اين كميسيون قرار گرفته است ، افزود: در خصوص نان و مباحث مرتبط با آرد نيز تصميمات لازم در شوراي آرد و نان استان اخذ و به اطلاع مردم عزيز استان خواهد رسيد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، به توزيع گوشت قرمز منجمد در استان تاكيد كرد و ادامه داد: در 8 ماهه ابتدايي سال جاري بيش از سه برابر ميزان مشابه در سال قبل گوشت قرمز منجمد در بازار توزيع شده اين در حاليست كه دستگاه هاي نظارتي براي جلسه بعدي كميسيون گزارشي از اقدامات دستگاه هاي اجرايي ذي ربط آماده و ارائه نمايند تا مشخص گردد كه تا چه ميزان اين محموله به دست مصرف كننده واقعي رسيده و مشكلات احتمالي نيز احصاء و درآينده مرتفع گردد.

دكتر عابدي ، به ايجاد شبكه حمل و نقل ريلي در كنار حمل و نقل جاده اي در استان تاكيد كرد و ادامه داد: حمل و نقل ريلي در كنار حمل و نقل جاده اي در استان براي انتقال نهاده هاي دامي موردنياز استان و دپوي آن در شهرستان طبس از طريق راه آهن اين شهرستان از ديگر مواردي است كه به انجام رسيده است.

 
 
 
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal