۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ آبان
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/04/10 جلسه هماهنگي نظارت بر عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي استان در طرح تغيير ساعت كار ادارات برگزار گرديد
جلسه هماهنگي نظارت بر عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي استان در طرح تغيير ساعت كار ادارات برگزار گرديد

جلسه هماهنگي نظارت بر عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي استان در طرح تغيير ساعت كار ادارات مورخ 9 تيرماه 1398 در محل دفتر مديركل محترم دفتر برنامه‌ريزي، نوسازي و تحول اداري استانداري با حضور نمايندگان دفتر برنامه‌ريزي، دفتر مديريت عملكرد و بازرسي و شركت توزيع نيروي برق استان برگزار گرديد.

در اين جلسه پيرو دستور استاندار محترم و تأكيد معاون محترم توسعه مديريت و منابع استانداري مبني بر رصد عملكرد مديران دستگاه‌هاي اجرايي در تغيير الگوي مصرف و صرفه‌جويي برابر تصويب‌نامه هيئت محترم وزيران تشكيل و مقرر گرديد بازرسي‌هاي مشترك انجام شود.

در اين جلسه خانم قاسم‌زاده ضمن خيرمقدم به اعضاء و تأكيد بر نظارت بر حسن اجراي تصويب‌نامه و تجربه موفق سال گذشته، در سال جاري اين طرح بصورت آزمايشي در تيرماه اجرائي و در صورت تأثير مثبت، تمديد خواهد شد.

در ادامه كميلي نماينده شركت توزيع نيروي برق به ارائه گزارشي از نتايج اين طرح و تأثيرات مثبت آن اشاره نمود و با كاهش 6.5 درصد، تأثير قابل قبولي در سطح استان شاهد بوديم و تقاضاي اجراي كامل اين طرح در سال جاري را بيان نمود.

در پايان مقرر شد بصورت نامحسوس عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي در تيرماه بررسي و در پايان طرح شركت توزيع برق با ارائه گزارشي تحليلي جهت برنامه‌ريزي و ارائه طرح به استانداري اعلام نمايد.
 
 
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal