۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1396/07/12 كميسيون تنظيم بازار استان برگزار گرديد
كميسيون تنظيم بازار استان برگزار گرديد
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، كه در جلسه كميسيون تنظيم بازار استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: اخذ مجوز ورود دام به استان از جمله اقدامات بسيار بزرگي است كه در استان به انجام رسيده است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، بي بي عصمت سرفرازي، با بيان اينكه در حال حاضر مشكلاتي در اين زمينه وجود دارد، افزود: اين مشكلات ظرف 3 هفته بايد احصاء و راهكارهاي حل و فصل آنها نيز ارائه شود تا بتوان به صورت اجرايي در اين زمينه گام برداشت.
وي بابيان اينكه موضوع واردات دام به استان بايد در شوراي ساماندهي مبادلات مرزي استان نيز به صورت اساسي مطرح شود، گفت: بايد زمينه هاي ورود سرمايه گذاران جديد به استان در اين زمينه بيش از پيش فراهم شود.
وي با اشاره به اينكه بايد شرايط سرمايه‌گذاري‌هاي مشترك با افغانستان در مرز فراهم شود، تصريح كرد: در مرزها بايد امكاناتي براي همكاري‌ها و سرمايه‌گذاري‌هاي مشترك بيشتر با افغانستان در ابعاد سخت و نرم افرازي فراهم شود.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان‌جنوبي، گفت: در بحث مجوزها دبيرخانه برنامه‌ريزي منسجم تري داشته باشد تا تمام جوانب كار سنجيده شده و افرادي مجرب و صاحب تجربه وارد عرصه كار در اين حوزه شوند.
سرفرازي، با اشاره به اينكه تأمين بخشي از زيرساخت‌ها براي واردات دام به بازارچه‌هاي مرزي استان بايد توسط استانداري و بخش دولتي انجام گيرد، افزود: سعي شده طي دو ماه آينده با تامين امكانات ، مرز دوكوهانه فعال و ميل 78 و يزدان نيز تا حد امكان آماده ارائه خدمات مورد نياز در اين بخش شوند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان‌جنوبي ، تصريح كرد: يكي از مباحثي كه در گذشته مورد پيگيري براي خراسان‌جنوبي قرار گرفت بحث ورود دام از بازارچه‌هاي مرزي استان بوده است.
سرفرازي ادامه داد: در اين خصوص نيز نزديك به 8 ماه از دريافت مجوز واردات دام از مرزهاي شرقي گذشته و تاكنون در بحث همكاري دستگاه‌هاي اجرايي مسئله و مشكلي خاصي وجود نداشته‌ است.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان‌جنوبي، از برپايي نمايشگاه‌هاي مختلف در استان خبرداد و گفت: طي يك سال اخير نمايشگاه‌هاي بسياري در استان برپا شده كه از كيفيت مطلوبي نيز برخوردار بوده و خواسته‌هاي مردم را تا حدزيادي برطرف كرده است.
سرفرازي تاكيد كرد: برخي كالاهاي اساسي با افزايش قيمت‌هاي ناگهاني روبه رو بوده كه بخشي از آن طبيعي است؛ اما بخشي ديگر بايد مورد بررسي كارشناسي قرار گرفته و راهكارهاي كاهش قيمت ها نيز احصاء و ارائه شود
 
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal