۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1396/07/13 كارگروه آموزش،پژوهش،فناوري و نوآوري استان به رياست معاون استاندار برگزار گرديد
كارگروه آموزش،پژوهش،فناوري و نوآوري استان به رياست معاون استاندار برگزار گرديد
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي كه  در كارگروه تخصصي آموزش ،پژوهش ، فناوري ونوآوري استان سخن مي گفت با بيان اينكه سازمان هاي مردم نهاد نقش موثري در توسعه دارند، افزود: اگر قرار است اتفاق خاصي افتاده و اقدامي انجام شود بايد با مشاركت همين سازمان هاي مردم نهاد و با محوريت مردم به انجام برسد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، بي بي عصمت سرفرازي، تصريح كرد: اگر مشكلي نيز تاكنون وجود داشته به دليل چشم پوشي از مشاركت آنان است در حاليكه سازمان هاي مردم نهاد مي توانند بهترين نقش را در انجام كارها و پيشبرد امور ايفا نمايند.
وي خاطر نشان ساخت: اين مشاركت باعث توانمندسازي و توان افزايي در عرصه هاي تصميم گيري و حل و فصل مسائل و مشكلات دستگاه هاي اجرايي خواهد شد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، يادآورشد: از سال 82 در دولت اصلاحات توجه خاصي به سازمان هاي مردم نهاد انجام شد كه داراي فوايد و نتايج بسيار مناسبي نيز بود.
سرفرازي، با بيان اينكه در بخش پژوهش و آموزش بايد از ظرفيت و توانمندي جوانان استفاده شود، گفت: بايد زمينه هاي اين امر نيز بيش از پيش فراهم شود.
وي تاكيد كرد: در استان بايد توجه ويژه اي به بخش آموزش و پژوهش صورت گيرد و فضا و بستر مناسب براي توسعه آن نيز هرچه سريعتر آماده و فراهم گردد
 
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal