۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1396/07/16 كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد به رياست معاون استاندار برگزار گرديد
كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد به رياست معاون استاندار برگزار گرديد
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي كه در جلسه كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان سخن مي گفت، با بيان اين مطلب افزود: با توجه به اولويت گذاري دولت در خصوص رونق توليد و تقويت اشتغال ، بانك هاي استان مشكلات و موانع قانوني موجود را بررسي و مرتفع نمايند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، بي بي عصمت سرفرازي با اشاره به مصوبات و تصميات اتخاذ شده در سفر اخير رئيس كل بانك مركزي كشور به استان تصريح كرد: در جلسات مختلفي كه در حاشيه اين سفر برگزار شد، مقرر شد در امر پرداخت تسهيلات به واحد هاي توليدي، كليه بانك ها در پرداخت تسهيلات مصوب به واحد هاي توليدي واجد شرايط حداكثر مساعدت و همكاري لازم را به عمل آورند.
وي، با تاكيد بر اينكه موضوع اشتغال و امنيت سرمايه گذاري براي دولت تدبير و اميد از اهميت زيادي برخوردار است، خاطر نشان ساخت: با توجه به مشكلات عديده اي كه در شاخص هاي مختلف اقتصادي در اثر سوء مديريت در گذشته به وجود آمده است، دولت تدبير و اميد خود را موظف به مساعدت و همكاري با واحد هاي توليدي آسيب ديده مي داند.
سرفرازي، در ادامه افزود: بانك ها در صورت عدم تاييد شرايط برخي واحد هاي توليدي در بخش پرداخت تسهيلات، حتماً مستندات و دلايل قانوني خود را به ديبيرخانه كارگروه منعكس نمايند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با بيان اينكه بانك ها رو در روي توليد كنندگان بخش خصوصي نيستند، تصريح كرد: بانك ها و دستگاه هاي خدمات رسان دولتي، ياور واحد هاي توليدي در امر حفظ اشتغال و بهبود شرايط اقتصادي كشور هستند، از اينرو با مديريت صحيح منابع و اتخاذ تصميمات صحيح مي توانيم بر محدوديت ها پيروز شويم.
وي در بخش ديگري از سخنان خود ، برخي از مشكلات موجود در بخش توليد را عمومي و بخشي را مختص استان خراسان جنوبي دانست و اظهار داشت: با توجه به اينكه منابع محدودي در اختيار بانك ها و دولت قرار دارد، بايد چشم انداز مشخصي براي بازپرداخت تسهيلات رونق توليد مشخص كنيم.
وي در پايان از مديران دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي استان خواست براي اينكه مردم از نحوه و ميزان كمك دولت به واحد هاي توليدي در امر رونق توليد مطلع شوند، اقدامات خود را رسانه اي كنند.
بر پايه اين گزارش؛ جلسه كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان به منظور بررسي و اتخاذ تصميم در خصوص مشكلات و شرايط دو واحد توليدي استان، به رياست معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و با حضور مديران ستادي و استاني مرتبط و بانك هاي ذي ربط در محل سالن جلسات معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري برگزار شد
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal