۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1396/07/17 جلسه كارگروه توسعه دولت الكترونيك به رياست معاون استاندار برگزار گرديد
جلسه كارگروه توسعه دولت الكترونيك به رياست معاون استاندار برگزار گرديد
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي كه در جلسه كارگروه توسعه دولت الكترونيك استان سخن مي گفت، با بيان اين مطلب افزود: در دولت تدبير و اميد فضاي رقابت و فعاليت براي بخش خصوصي مساعدتر شده است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، بي بي عصمت سرفرازي، با اشاره به موضوع خصوصي سازي و تاكيد قانون اساسي بر اين بحث گفت: بستر فعاليت بخش خصوصي در بخش هاي مختلف اقتصادي، زيرساختي و خدماتي وجود دارد؛ اما انحصاراتي كه در حوزه خصوصي سازي از گذشته وجود داشته است، توسعه خصوصي سازي را با مشكلات جدي مواجه كرده است.
وي، با تاكيد بر ابلاغ سياست هاي كلي اصل 44 قانون اساسي توسط مقام معظم رهبري، خاطر نشان ساخت: بايد بخش هاي دولتي براي به نتيجه رسيدن اين سياست ها، از ايجاد انحصار در فضاي رقابتي جلوگيري كنند.
سرفرازي، در ادامه افزود: امروز مديران و كاركنان بخش هاي دولتي با هوشمندي دريافته اند كه براي موفقيت بايد وارد فضاي رقابتي و آزاد شوند و از انحصارطلبي در حوزه هاي مختلف اقتصادي پرهيز كنند.
رئيس كارگروه توسعه دولت الكترونيك استان اظهار داشت: در صورت ورود كارشناسي شده بخش خصوصي به موضوعات در حوزه هاي مختلف اقتصادي، خدماتي و زيرساختي، موفقيت قطعي خواهد بود.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در پايان اين جلسه با تاكيد بر اينكه طرح تكاپو به عنوان يك طرح جدي باعث توانمند سازي و توان افزايي مردم خواهد شد، تصريح كرد: با توجه به شرايط استان و وجود نيروهاي تخصصي كارآمد و مراكز علمي و دانشگاهي در زمينه فناوري اطلاعات، توسعه فضاي اقتصادي در بخش هاي مرتبط با فناوري اطلاعات در استان مورد تاكيد قرار گرفته است
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal