۱۴۰۱ جمعه ۱۱ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/05/11 برگزاری جلسه تجلیل از بازنشستگان شهرستان نهبندان
برگزاری جلسه تجلیل از بازنشستگان شهرستان نهبندان

مدیرکل برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی در جلسه تجلیل از بازنشستگان شهرستان نهبندان، بازنشستگان را قشری فرهیخته و دارای تجربه دانست و اشاره کرد: تجاربی که بازنشستگان در طول دوره خدمتی خود کسب کرده اند یک گنجینه و یک دانش است که برای بهره بردن از این دانش باید تمام این تجارب مستندسازی شود و این مستند برای اداره امور و توسعه شهرستان به کارگیری شود.

خانم سیادت جو افزود: اتاق فکری متشکل از بازنشسته های هر یک از دستگاه های اجرایی شهرستان تشکیل شود و در این اتاق فکر معضلات و آسیب های شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گیرد .

وی  همچنین بر برگزاری تورهای سیاحتی و زیارتی برای بازنشستگان شهرستان تاکید کرد.

مدیرکل برنامه ریزی ، بودجه و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی ادامه داد : اگر سیستم اداری هر دستگاه شاد باشند چابکی و پویایی آن دستگاه را در خدمت رسانی در پی خواهد داشت .

مهندس ایروانی سرپرست فرمانداری نهبندان نیز در این جلسه اظهار داشت: روز تکریم خانواده و بازنشستگان یادآور تلاش و تکاپوی قشری توانمند و تلاشگر می باشد کهنباید این تلاش ها نادیده گرفته شود.

مهندس ایروانی افزود: در این مراسم بهپاس زحماتی که شما بزرگواران در طول دوران خدمت داشتید جا دارد که به نمایندگی از دولت از تعدادی از بازنشستگان شهرستان تقدیر و این روز را گرامی بداریم.

وی اشاره کرد: روز خانواده و تکریم از بازنشستگان یاد آور تلاش و تکاپوی ارزشمند قشری فرهیخته ومهارت است که نباید تجربه و مهارت این بزرگواران در طول سی سال خدمت نادیده گرفته شود.

سرپرست فرمانداری نهبندان در ادامه به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان تقاضای مشاوره، همکاری، مساعدت را در حوزه های مختلف در جهت توسعه و آبادانی شهرستان خواستار شد.

لازم به توضیح می باشد که در این جلسه برخی از بازنشستگان به بیان خاطرات، نظرات و پیشنهاداتشان در طول دوره خدمت پرداختند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیراز بازنشستگان دستگاه های اداری شهرستان نهبندان تجلیل به عمل آمد.

تعداد بازدید: 533
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal