۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1402/01/31 مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس استان
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس استان

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی؛  این مراسم با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور همراه بود.

معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در این مراسم گفت: امروز افتخار مجموعه و همکاران ما این است که در این سازمان، مدارس بسیار زیبا، بانشاط و مستحکم می‌سازیم و این ادعا نیست بلکه  قضاوت جامعه، گواهی بر این حرف است.

راشکی از مجموعه خیرین مدرسه ساز به عنوان بازوی توانمند نوسازی مدارس یاد کرده و حضور و مشارکت این عزیزان را پایه گذار رفع کمبود فضا های آموزشی در کشور دانست و ابراز امیدواری کرد؛ با مشارکت مستمر این عزیزان بستر رشد استعداد های دانش آموزان مستعد این مرز و بوم بیش از پیش فراهم گردد.

شایان ذکر است؛ در این مراسم حامد رخسارپور به عنوان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان معارفه و با اهدای لوح سپاسی از طرف معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از خدمات محمود چاوشان تقدیر شد

.
تعداد بازدید: 239
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal