۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1402/02/18 اخذ مجوز جذب بیش از هزار و 300 نفر نیرو برای دستگاه های اجرایی استان
اخذ مجوز جذب بیش از هزار و 300 نفر نیرو برای دستگاه های اجرایی استان

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی از اخذ مجوز جذب بیش از هزار و 300 نفر نیرو به منظور تأمین نیازهای برخی دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ناصری با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد: با عنایت به وجود پست های بلاتصدی در اغلب دستگاه های اجرایی، موضوع جذب نیرو و جبران این کاستی در اولویت برنامه های استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با احصای پست های بلاتصدی به ویژه در دستگاه های مختلف و پیگیری های صورت گرفته در این زمینه، مجوز جذب هزار و 217 نفر صادر شده است.

معاون استاندار ادامه داد: سازمان اداری و استخدامی کشور، مجوز جذب نیرو را با توجه به نیاز دستگاه های استان به وزارتخانه های مربوطه ابلاغ نموده است.

ناصری افزود: با ابلاغ این مجوزها به دستگاه های مربوطه،  فرآیند ارائه فراخوان های لازم و برگزاری آزمون های استخدامی در دستور کار قرار گرفته است.

وی متذکر شد: تا این لحظه، تنها آموزش و پرورش نسبت به برگزاری آزمون و آغاز فرآیند جذب بخشی از نیروهای مورد نیاز خود  اقدام نموده است .

به گفته وی؛ بقیه دستگاه ها به مرور نسبت به برگزاری آزمون و آغاز فرآیند جذب نیرو اقدام خواهند کرد.

معاون استاندار با اشاره به کمبود نیرو در دستگاه های پیشران و مؤثر بر اساس سند توسعه و پیشرفت استان هم گفت: طی 14 جلسه تخصصی با مدیران مرتبط، میزان نیاز دستگاه های اجرایی استان به نیروی انسانی تعیین شد.

ناصری ادامه داد: درخواست استان برای تأمین نیروی این 9  دستگاه نیز به نهاد ریاست جمهوری و سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارسال شده که به محض تأیید نهایی، مقدمات انتشار آگهی استخدامی و برگزاری آزمون فراهم خواهد شد.

وی از پیگیری های حضوری استاندار برای تحقق این موضوع گفت و متذکر شد: جبران کاستی های موجود و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی، همواره مورد تأکید استاندار بوده و طی چندین جلسه حضوری در تهران پیگیری شده است.

شایان ذکر است؛ استاندار در همایش شوراهای اسلامی استان-چهارشنبه 13 اردیبهشت- از پیگیری هایی که در زمینه جذب نیرو برای دستگاه های اجرایی صورت گرفته، خبر داد و به نتایج مثبت این پیگیری ها  نیز اشاره کرد.

 
تعداد بازدید: 139
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal